CHAMPIONS/ Rikthehet kompeticioni më i rëndësishëm për klube, këto janë ndeshjet e ditës së sotme

Sot rikthehet UEFA Champions League në kuadër të raundit të tretë të fazës së grupeve.

Ndeshja më interesante e ditës së sotme padyshim është ajo mes Atletico Madridit dhe Liverpoolit.

Nuk mbeten pas edhe duelet si, PSG- Leipzig apo Ajax – Dortmund.

Kujtojmë që dy ndeshje do të luhen në orën 18:45 dhe 6 ndeshjet e tjera në 21:00.

Të gjitha ndeshjet e ditës së sotme:

Besiktas – Sporting (18:45)

Club Brugge – Manchester City (18:45)

Ajax – Borussia Dortmund (21:00)

Atletico Madrid – Liverpool (21:00)

Porto – AC Milan (21:00)

Inter – Sheriff Tiraspol (21:00)

PSG – RB Leipzig (21:00)

Shakhtar Donetsk – Real Madrid (21:00)./albeu.com


Shtuar 19.10.2021 08:29