CHAMPIONS/ Real Madrid – Atalanta, formacionet e mundshme

Sonte zhvillohet ndeshja e dytë mes Real Madridit dhe Atalanta në “Alfredo di Stefano”.

Ndeshja e parë mes skuadrës spanjolle dhe asaj italiane kishte përfunduar me rezultat minimal 1 me 0 në të mirë të ekipit të Zinedine Zidane.

 

 

Sonte nga ora 21:00 në stadiumin ‘Alfredo di Stefano’ zhvillohet ndeshja e kthimit.

Lajm jo i mirë për Realin është lëndimi i Eden Hazardit,  i cili pritet të mungoj rreth 5 javë.


Shtuar 16.03.2021 09:11