Champions League/ Sytë nga Barça-Inter, ja të gjitha sfidat e sotme

Sot do të luhen ndeshjet e katërta të grupeve të Champions League.

Sfida e mbrëmjes që konsiderohet më e bukur dhe ku të gjithë do e kenë vëmendjen, është Barcelona-Inter.  Spanjollët do të presin në Camp Nou zikaltërit e Simone Inzaghit, ku Barça vjen nga një humbje minimale 1-0 në San Siro.

Stadiumi do të jetë në kapacitet të plotë dhe pritet të ketë shumë emocione si sfidë, ku vendi për t’u kualifikuar më tej në raundin e 1/16 mund të varet që sot./ h.ll/albeu.com

Të gjitha ndeshejt e sotme:

 


Shtuar 12.10.2022 07:48