Champions League: Formacionet e mundshme të 8 sfidave

 

Kompeticioni më i mirë evropian për klube nis me tetë ndeshje.

Skuadrat nga grupet E, F, G dhe H në fushë duke përfshirë Milanin dhe Juven.

Më poshtë keni formacionet e 8 sfidave të sotme. /albeu.com/

 

Grupi G <br /> <br /> 6.45 pasdite

 

 

Grupi E <br /> <br /> 6.45 pasdite
Grupi E <br /> <br /> ora 21.00

 

 

Grupi F <br /> <br /> ora 21.00
Grupi F <br /> <br /> ora 21.00

 

 

Grupi G <br /> <br /> ora 21.00
Grupi H <br /> <br /> ora 21.00

 

 

Grupi H <br /> <br /> ora 21.00

 

Shtuar 6.09.2022 12:55