Çfarë i tha Ronaldo Sanchos para ndeshjes ndaj Watford? (FOTO LAJM)

Këshillat e CRISTIANO RONALDO-s para ndeshjes ndaj Watford drejtuar Jadon Sancho-s dështuan pasi Manchester United u mposht 4-1 nga Watford, raporton The Sun.

Sancho, pati një start të rrallë kundër ish-klubit të tij pavarësisht se nuk arriti të shënonte apo asistonte në 13 paraqitjet e tij të mëparshme.

Dhe para fillimit, Ronaldo mund të shihej duke folur me Sanchon, duke i ofruar këshilla dhe padyshim duke u përpjekur ta motivonte atë.

Por nuk shkoi sipas planit pasi Watford shkoi në pushimin e pjesës së parë me dy gola në epërsi falë golave të Josh King dhe Ismaila Sarr. /albeu.com/

Sancho hasn't scored or registered an assist in 14 games

 

Ronaldo got the assist for Van De Beek's goal, but apart from that, he was largely anonymous

 

 

 


Shtuar 21.11.2021 09:04