Cassano: Conte bëri një punë të shkëlqyer, por Inzaghi shtoi bukurinë

Gjatë BoboTV , Antonio Cassano ka analizuar momentin e Interit, kampionit të dimrit.

“Conte bëri një punë të shkëlqyer, vendosi një lloj futbolli mbi soliditetin, mentalitetin, agresivitetin. Inzaghi shkon më tej, ai shtoi bukurinë dhe jo vetë për sytë e Cassanos.

E imagjinoja deri kjo pikë. Nuk e prisja që Interi të arrinte kaq shpejt këtë kulm, Liverpool është super favorit, por Interi do ta luajë lojën hapur.

Nuk mund të mendoj që skuadra që po bën shfaqje në Itali të shkojë atje dhe të mos e luajë, kam besim se Inter do të bëjë mrekullinë.”/h.ll/albeu.com


Shtuar 20.12.2021 22:27