Carolina Stramare është mahnitëse në fushatën e fundit me të brendshme (FOTO LAJM)

Carolina Stramare po përjeton një moment magjik.

Ish-Miss Italia është sot fytyra e e Serinë B, por nuk e ka braktisur punën e modelingut dhe këto ditë po promovon një fushatë të re sociale me të brendshme me markën e njohur Yamamay.

Foto e fundit do t’ju lënë pa fjalë. /albeu.com/

View this post on Instagram

A post shared by Carolina Stramare (@carolinastramare_)


Shtuar 4.12.2021 14:55