Carabao Cup: Arsenali dhuron spektakël, siguron kalimin në gjysmëfinale (VIDEO)

Arsenali mposhti 5-1 Sunderland në çerekfinale të Kupës Carabao, duke arritur kështu të kalojnë në në gjysmëfinale të kompeticionit “Carabao”.

Edward Nketiah realizoi hat-trick, ndërsa shënoi Pepe dhe Patino.

Xhaka u fut në lojë në minutën e 55’të dhe u vlerësua me notën 6.6. /albeu.com/


Shtuar 21.12.2021 22:54