Caldara zëvendëson Kjaer, hipoteza e një rikthimi të hershëm

Duke pasur parasysh vështirësitë e mundshme që Milan do të haste në gjuetinë e lojtarëve si Rudiger dhe Christensen, të cilëve po ju mbaron kontrata me Chelsean, por të ndjekur nga klubet më të mira evropiane, një mundësi për të zëvendësuar të dëmtuarin Kjaer, i cili po fiton terren ditët e fundit është ai që të çon në Mattia Caldara, raporton është Corriere dello Sport. /albeu.com/


Shtuar 11.12.2021 13:30

Tags: ,