Brozoviç shënon autogol, shokët e ekipit tallen me të nëpër komente në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Kroacia dje fitojë me rezultatin e thellë 7-1 ndaj Maltës n ё ndeshjet e vlefshme për eliminatoret e “Qatar 2022”.

Mesfushori kroat , Marcelo Brozoviç shënoi dje një autogol i cili ishte dhe goli i vetëm për Maltën. Ai pas ndeshjes postoi në rrjetin e tij social “Instagram” një post ku komentonte fitoren e djeshme ndaj Maltës. Por ajo që e bëri interesante këtë postim ishin shokët e tij të ekipi zikaltër ku talleshin me autogolin e tij.

Barella komentoi “ Goli më i bukur i karrierës tënde”

Dzeko komenton disa ikona duke qeshur dhe “Gol plus asist, bravo Brozo”/h.ll/albeu.com

#Brozovic messo in mezzo 😂😂#Dzeko: “Gol e assist” https://t.co/VtXËYldXjq pic.tëitter.com/06ePpëEZËn

— Daniele Mari (@marifcinter) November 11, 2021


Shtuar 12.11.2021 15:59