Broja ka një mesazh për Kombëtaren dhe tifozët para ndeshjes me Andorran (FOTO LAJM)

Armando Broja nuk ia doli të kontribuonte për Shqipërinë në ndeshjen me Anglinë dhe nuk do të jetë as sonte kundër Andorrës.

Sulmuesi i Shqipërisë, i cili është edhe pjesë e Southampton në Premier League, para ndeshjes ka publikuar një mesazh mbështetës për futbollistët e kombëtares dhe ka diçka edhe për tifozët.

“I uroj çunave suksese sonte. Një urim të veçantë e kam për të gjithë tifozët kuqezi për mbështetjen e madhe që na jepni gjithmonë të luftojmë për flamurin tonë! Ne jemi kuqezi, ne jemi Shqipëria! Forca!”, shkruan Broja në postimin e tij në “Insta Story”.


Shtuar 15.11.2021 19:12