Boateg luan topin e madh në Maldive me partneren e tij të re (FOTO LAJM)

Zemra e Kevin Prince Bothaeg  rreh sërish pas përfundimit të martesës me Melissa Sata.

Mesfushori ganezo-gjerman 34-vjeçar i Hertha Berlin, një vit pas njoftimit zyrtar të ndarjes nga prezantuesja-modelja italiane 35-vjeçare, gjeti ngrohtësi në krahët e një modeleje tjetër, marrë nga Protothema.

Kjo është Valentina Frantegrada, e cila është pesë herë kampione në Wushu (arti marcial kinez i njohur në Perëndim si Kung Fu).

30-vjeçarja italiane është një influencuese dhe u bë e famshme në Instagram për modën e bikinit të kundërt. Modelja është e diplomuar në dizajn dhe marketing, por më së shumti njihet për profilin e saj magjepsës në Instagram, ku skanon pozat e saj shpërthyese duke treguar pothuajse gjithçka dhe duke i lënë pak imagjinatës.

Të dy, të cilët thuhet se janë takuar në SHBA, duke përfituar nga pauza në Bundesligë, po shijojnë pushimet në Maldive. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by V A L E N T I N A 🦋 (@valentinafradegrada)

269702067_872981873366229_2997330287143164329_n

269731585_448793770144955_1165205137030852718_n

269788392_130850169387260_6110733266807607298_n

 


Shtuar 24.12.2021 17:42