Berisha realizon gol spektakolar me Fenerbahcen në Europa League (VIDEO)

Sulmuesi shqiptar, Mërgim Berisha, ka arritur të gjejë golin me Fenerbahcen në Europa League.

Berisha gjeti golin në minutën e 29-të të ndeshjes kundër Antwerp, me rezultatin që vazhdon të jetë 3-0.

Një gol i jashtëzakonshëm nga sulmuesi shqiptar që arrin të tregojë aftësitë e tij duke shënuar në rrjetë dhe duke asistuar për shokun e skuadrës.

 


Shtuar 4.11.2021 22:38