Bëm baba të të ngjaj, Tobias shënon një gol si babai i tij Del Piero (VIDEO)

Shprehjen “bëm baba të të ngjaj”, Tobias Del Piero e përkufizon më së miri.

Tobias është 14-vjeç dhe luan në akademinë e Juventus-it në Los Angeles. Ai ka shënuar një supergol gjatë ndeshjes nga goditja e dënimit por në një pozicion shumë të vështirë për të shënuar.

Tobias ja ka arritur të shënoj dhe këtë video ai e ka postuar në Instagram ku komentet e shumta kanë qënë se sa shumë ai I ngjan babait të tij me këto goditje të lira./H.LL/albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tobias Del Piero (@tobias.delpiero)


Shtuar 2.11.2021 11:27