Belotti pranë “divorcit” me Torinon, 4 ekipe “Big” pas sulmuesit italian

Andrea Belotti është shumë pranë largimit nga Torino.

Sulmuesi italian duket se nuk ka pranuar të rinovojë me klubin italian. Për të janë të interesuar Napoli, Milan dhe Fiorentina. Por gjithashtu ditët e fundit klubi spanjoll i Atletico Madrid ka filluar të nisë disa sondazhe në lidhje për sulmuesin italian Belotti.

Rrugët e tij me Torinon mund të ndahen që këtë merkato të janarit./h.ll/albeu.com


Shtuar 26.11.2021 15:50