Bëhet virale dhe askush nuk mund të gjejë mënyrën e të ecurit të Haaland (VIDEO)

Erling Haaland i grumbulluar me Norvegjinë realizoi golin e parë në sfidën ndaj Hollandës e cila përfundoi 1-1 për kualifikueset e Katar 2022, marrë nga AS.

Mënyra e të ecurit të Haaland është bërë virale në rrjetet sociale dhe nuk ndalet së shtuari pyetje.

Ndërkohë, Haaland këtë sezon e ka nisur aty ku e la. Norvegjezi ka realizuar 7 gola në 6 ndeshje./albeu.com/

 


Shtuar 3.09.2021 21:23