Bayern Munich konfirmon një tjetër rast pozitiv

Rastet në botën e futbollit me Covid-19 janë në rritje.

Të gjitha klubet kanë të paktën 1 të infektuar por situata është duke u agravuar në ligat evropiane. Bayern Munich raporton se një tjetër rast është konfirmuar me Covid.

Anësori Davies është konfirmuar pozitiv ditën e sotme. Bayern Munich bënë me dije se djaloshi është në gjendje të mirë dhe i izoluar në shtëpi./ h.ll/albeu.com


Shtuar 5.01.2022 16:59