Bayern Munich hedh sytë nga lojtari i Chelsea

Sipas “The Sun”, Bayern Munich është futur në garë për shërbimet e mbrojtësit gjerman, Antonio Rudiger.

Kontrata e tij skadon në qershor 2022 dhe zërat që qarkullojnë janë se Rudiger nuk dëshiron të rinovoj kontratën me Blutë e Londrës. Bayern ende nuk ka bërë një ofertë zyrtare pasi është duke u informuar në fillim për çmimin dhe pagën e lojtarit.

Kujtojmë se për gjermanin është i interesuar edhe Real Madrid./h.ll/albeu.com


Shtuar 17.11.2021 11:53