Bayern Munich, buzëqesh Nagelsmann: Neuer dhe Goretzka negativë në Covid-19

Lajm i mirë për Bayern Munich në lidhje me Neuer dhe Goretzka.

Siç raporton “Sport1”, Julian Nagelsmann do të ketë në dispozicion Manuel Neuer dhe Leon Goretzka, të cilët së fundmi kishin braktisur tërheqjen e Gjermanisë për shkak se ishin pozitivë me Covid-19.

Trajneri synon të propozojë portierin si titullar, ndërsa mesfushori mund të startojë nga pankina./ h.ll/albeu.com

Shtuar 27.09.2022 16:34