Bashkohen Wanda dhe Icardi? (FOTO LAJM)

Mauro Icardi, mes sa duket është pajtuar me Wanda Naran.

Argjentinasi së fundmi ka bërë një tjetër postim në rrjetet sociale, ku jep sinjale se janë pajtuar me modelen.

“Faleminderit e dashur që vijove të besosh te familja jonë e bukur. Faleminderit që je motori i jetëve tona”, shkroi sulmuesi në një postim, ndërsa pak më vonë në një tjetër hedh një foto me Wandën dhe e shoqëron me tekstin: Përqafomë fort dhe mos më lër kurrë të largohem.

Gjithashtu Icardi ndjke në rrjetet sociale vetëm bashkëshortene tij, ndërsa Wanda ende nuk ka reaguar në rrjetet sociale. /albeu.com/

 

Image

 


Shtuar 20.10.2021 17:59