Bardheblutë dyfishojnë avantazhin, ka festë bardheblu në “Air Albania” (VIDEO)

Redon Xhixha dyfishon avantazhin e Tiranës.

Sulmuesi përfiton nga një mosmarrëveshje e mbrojtësve të Dinamos dhe gjuan menjëherë, duke dërguar topin në rrjetë.


Shtuar 6.11.2021 21:03