Barcelona shumë pranë transferimit të lojtarit të Chelsea

Qershori po vjen dhe Cesar Azpilicueta nuk pritet të rinovojë me klubin anglez.

“The Independent” raporton se mbrojtësi është shumë pranë rikthimit në atdheun e tij për të mbyllur vitet e karrierës të cilat i kanë mbetur.

32-vjeçari është në negociata të avancuara me Barcelonën dhe shumë shpejtë mendohet se do të gjejnë rrugën e përbashkët./h.ll/albeu.com


Shtuar 7.12.2021 15:53