Barcelona shokohet në limit, shpërdoron avantazhin e trefishtë (VIDEO)

Barcelona ka barazuar 3-3 me Celta Vigon.

Katalanasit kanë shpërdoruar avantazhin e trefishtë të pjesës së parë me golat e Fatit, Busquets dhe Depay.

Vendasit në të dytën kanë bërë të pamundurën duke realizuar plot 3 herë.

Fillimisht realizoi Aspas, më pas Nolito dhe Aspas sërish në limit.

Ndërkohë, pas 12 javësh javësh Barcelona mban vendin e 9 me 17 pikë. / albeu.com/


Shtuar 6.11.2021 18:13