Barcelona rikthehet te fitorja ndaj Sociedad (VIDEO)

Barcelona është rikthyer te fitorja duke triumfuar 0-1 në La Liga.

Katalunasit ezhbllokuan rezultatin në minutën e 11′ me Pierre-Emerick Aubameyang, i cili realizoi me kokë.

Deri në mbyllje të takimit nuk pati gola të tjerë, ashtu që Barcelona u ngjit në vend të dytë dhe në kuotën e 63 pikëve (me një ndeshje më pak të zhvilluar). /albeu.com/


Shtuar 21.04.2022 23:38