Barcelona nuk ka qetësi, dy lojtarë rezultojnë pozitiv

Pak minuta më parë Barcelona ka njoftuar në rrjetin e saj social Twitter se dy lojtarë kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.

Bëhet fjalë për Pedrin dhe të Ferran Torres.

Barcelon njofton se lojtarët janë në gjendje të mirë dhe të izoluar në shtëpinë e tyre./ h.ll/albeu.com


Shtuar 3.01.2022 20:35