Barcelona fiton në limit, Fati gjen golin (VIDEO)

Ka përfunduar 1-2 sfida mes Betis dhe Barcelonës.

Ansu Fati kaloi Barçën në epërsi në minutën e 76’, ndërsa kundërpërgjigja e Betisit ishte e shpejtë, ku tre minuta më vonë barazon përmes Marc Bartras, i cili në minutën e 79’ ndëshkoi ish skuadrën e tij.

Alba realizoi në limit duke i dhuruar 3 pikë.

Barcelona mban vendin e dytë në kuotën e 67 pikëve, ndërsa Betis  renditet në vendin e pestë me 59 pikë. /albeu.com/


Shtuar 7.05.2022 23:02