Barcelona donte ta shiste Umtitin dhe mori një përgjigje “po tallesh me ne?”

Një përgjigje e pabesueshme thuhet se ka marrë në Barcelonë në përpjekje për të transferuar Samuel Umtiti në një tjetër klub evropian.

Emri i mbrojtësit francez duket se ka nisur të humbasë shumë fuqi në diskutimet e klubeve në funksion të transfertave. marr nga Protothema.

Dhe akoma më keq për të, është se në bazë të asaj që raportohet në shtypin spanjoll Barcelona e ka cilësuar si një futbollist veteran dhe jo pjesë aktive të skuadrës.
Sipas raportimit të sportit katalanas, “blaugranët” kanë pasur kontakte me një klub evropian për të shitur Samuel Umtitin dhe kur ka ndodhur greva, përgjigja nga skuadra tjetër ka qenë: po tallesh me ne?. /albeu.com/

Shtuar 17.12.2021 20:21