Barcelona do të luftojë për Messin, Laporta synon ta kontaktojë në ditët në vijim

Barcelona, ​​siç raportojnë mediat e ndryshme katalanase, presidenti i klubit, Joan Laporta, sinon të kontaktojë me Lionel Messin në ditët në vijim.

Numri një i klubit katalanas thuhet se është i vendosur për rikthimin e Leos me të cilin ruani të madh të mira. Fakti që kontratat e tij skadon janë të largëta të Parisit, krijojnë kushtet për të kuptuar nga ajo e saj e madhe.

Megjithatë, siç theksojnë mediat katalanase, Barcelona nuk mund të konkurrojë me paratë që i ofrohen Messit nga Parisi apo palët e tjera të interesuara dhe të bëjnë të tjerët të apelojnë në ndjenjat dhe dashurinë e tij dhe të familjes së tij për Barcelonën. /GD albeu.com/


Shtuar 21.12.2022 17:24