Barcelona ​​sfidë ndaj Milanit dhe Arsenalit për Renato Sanches

Nuk është vetëm Milani që e ka vënë në sy për të zëvendësuar Franck Kessie, në gjurmët e Renato Sanchez.

Mesfushori i lindur në vitin 1997, aktualisht i Lille, është në fakt në radarin e të paktën dy klubeve të tjera evropiane, gati për të mbyllur marrëveshjen tashmë në këtë merkato janari

Në fakt, sipas raportimeve të Eleven Sports, Barcelona do të kishte kaluar Arsenalin, i cili në orët e fundit kishte vënë 30 milionë euro në pjatë, në garën për futbollistin luzitanian dhe do të kërkonte një mënyrë për ta sjellë atë në.


Shtuar 6.01.2022 23:02