Barça ka përgatitur tashmë bluzat për Kessie dhe Christensen: ende nuk ka numra

Barcelona së shpejti do të konfirmojë nënshkrimin e Frank Kessie dhe Andreas Christensen falas, konfirmon Gerard Romero.

Kjo erdhi pasi një palë bluza me emra të shkruar në to u zbuluan në internet.

Ata shihen në zyrën e Barçës.

Të dy lojtarët do të prezantohen në Camp Nou dhe do të takohen me tifozët.

Barça zgjidhi disa nga problemet e saj financiare dhe ishte në gjendje të siguronte nënshkrime të reja. /albeu.com/

Shtuar 29.06.2022 19:51