Barazim dramatik mes Kukësit dhe Laçit (VIDEO)

Është mbyllur në barazim 2-2 supersfida mes Laçit dhe Kukësit, e vlefshme për javën e tretë të Kategorisë Superiore.

Kukësi mbetet me 10 lojtarë, Bruno Lulaj ndëshkohet me kartonin e dytë të verdhë.

Një sfidë me të vërtetë dramatike, teksa kurbinasit iu falën golit të Zarubicës në minutën 90+5 për të mos dalë të humbur nga ky duel.


Shtuar 27.09.2021 16:54