Baba për herë të dytë, Taulant Xhaka zbulon emrin e vajzës

Futbollisti i njohur, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të dytë. Ai dhe bashkëshortja e tij janë bekuar me një vajze, të cilën e kanë quajtur Maleya.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë Xhaka, duke postuar një foto të vogëlushes së porsalindur në Instagram.

“Jemi më se të bekuar, Të duam Maleya,  23.07.2022”, ka shkruar futbollisti krahas fotos më të ëmbël.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34)

Kujtojmë se çifti janë prindër të një djali 2 vjeç me emrin Klevis./h.ll/albeu.com