Atmosferë e jashtëzakonshme, “Air Albania” shkundet nga tifozët (VIDEO)

Në këto momente po luhet ndeshja mes Shqipërisë dhe Islandës, ku minutat e para duket mjaft intensive.

Vihet re prania e tifozëve të kombëtares tonë në tribunë, që me këngë dhe kërcim po “shkundin” stadiumin kombëtar.

Tifozeria është energjike dhe po sjellë një atmosferë të jashtëzakonshme. Islanda gjithashtu po luan në këto momente me 10 lojtarë pas një kartoni të kuq të marrë nga një ndërhyrje jo e rregullt ndaj Uzunit./ h.ll/albeu.com


Shtuar 27.09.2022 21:00

koment