Atalanta ushtron presion mbi transferimin e Boga

Klubi italian i Atalantës ka vendosur se transferimi i parë do të jetë Jeremie Boga.

24-vjeçari pëlqehet shumë nga Gasperini dhe interesin e ka rritur edhe më shumë ku i ka kërkuar klubit të bëjë të pamundurën për ta transferuar në janar.

Thuhet se Sassuolo është gati të hyjë në diskutime nëse oferta do të jetë e përshtatshme./h.ll/albeu.com

 


Shtuar 1.12.2021 11:45