Arsenali i rikthehet huqeve të vjetra, mposhtet nga debutuesit e Brentford (VIDEO)

Klubi i sapoinkuadruar në Premier League, Brentfordi, ka shokuar Arsenalin në ndeshjen hapëse të sezonit të ri në Angli.

Brentfordi fitoi 2-0 me golat i realizuan Sergi Canos 22′ dhe Christian Norgaard 73.

Ndërkohë, skuadra e Mikel Artetas luajti pa dyshen sulmuese Aubameyang-Lacazette dhe nuk arriti ta imponojë lojën e vet. /albeu.com/


Shtuar 13.08.2021 23:12