Arsenal dhe Tottenham e mbyllin pjesën e parë pa gola, Arsenali humbet penallti

Pjesët e para midis Arsenal-Watford dhe Everton-Tottenham janë mbyllur me rezultatin 0-0.

Arsenal ka patur disa mundësi për të shënuar ku madje humbi dhe një penallti nga Aubameyang dhe një gol të anulluar nga VAR.

Ndeshja midis Everton dhe Tottenham ishte pothuajse e barabartë por pa gola ./albeu.com


Shtuar 7.11.2021 15:53