Ancelotti kritikon ashpër lojtarët pas humbjes nga Espanyoli

Carlo Ancelotti e ka quajtur humbjen e Real Madridit 2-1 në La Liga ndaj Espanyol si lojën më të keqe të periudhës së tij të dytë deri më tani, duke cituar konfuzionin në fushë dhe duke thënë se ekipi dukej i paorganizuar në fushë.

“Ne luajtëm keq. Nuk ka shumë për të thënë”, tha trajneri në një konferencë shtypi pas ndeshjes. /albeu.com/


Shtuar 3.10.2021 23:21