“Allegri Out”, tifozët bardh e zi kërkojnë largimin e trajnerit (FOTO LAJM)

Pas humbjes në shtëpi kundër Atalantës në Allianz Stadium të shtunën, tifozët po kërkojnë përgjigje nga lojtarët dhe trajneri në Continassa dhe hashtagu “Allegri Out” është tashmë trend në Twitter në Itali.

Tifozët bardh e zi kërkojnë largimin e trajnerit livornez i cili deri më tani nuk po arrin rrezultate.

Pas 14 javësh në Serie A, Juventusi renditet i 8-ti me 21-pikë. /albeu.com/

 

 

 


Shtuar 28.11.2021 13:38