Aguero “bekon” Robert Lewandowskin te Barcelona

Ish- lojtari i Barcelonës , Sergio “Kun” Agüero ka folur për nënshkrimin e Robert Lewandowskit .

Ai beson se do të bëjë mirë dhe se do të ketë shumë mundësi shënimi nëse furnizohet mirë.

“Ai ka ato cilësi që nxjerr golin nga hiçi, sidomos në Champions”, ka shtuar argjentinasi./albeu.com

 

Shtuar 20.07.2022 22:14