44-vjeçarja me joshëse në bregdetin shqiptar, Hygerta Sako e “djeg” me fotot me bikini (FOTO LAJM)

Hygerta Sako vazhdon të jetë një nga vajzat më të bukura shqiptare, edhe pse kanë kaluar mbi 20 vite nga koha kur ajo mori kurorën e më të bukurës në Miss Shqipëria ’95. Pavarësisht kohës që kalon, Hygerta vazhdon të jetë po e njëjta dhe nëse dikush nuk do e njihte me siguri do të mendonte se nuk është më shumë se 20 vjeç.

Pak ditë më parë moderatroja festoi ditëlindjen e 44 duke i surprizuar të gjithë me moshën të cilën e fsheh në mënyrë mjeshtërore me fizikun e saj.

Pushimet e saj në bregdetin shqiptar duket se janë shumë të gjata dhe fotot me bikini nuk mungojnë vazhdimisht nga Hygerta duke kënaqurkështu simaptizantët e shumtë./albeu.com/


Shtuar 14.08.2021 12:45