3 vjet dashuri me Dybala, Oriana: Të dua me gjithë shpirt (FOTO LAJM)

Oriana Sabatini dhe Paulo Dybala festojnë përvjetorin e tretë të fejesës së tyre dhe modelja argjentinase festoi me këtë mesazh prekës në Instagram drejtuar sulmuesit të Juventusit:

“Dje ne festuam 3 vjetorin tonë, para 3 vjetorit tonë, sepse nganjëherë jemi në një kohë të gjatë – marrëdhënie në distancë. Unë duhet të kem bërë diçka shumë të mirë në një moment për të merituar dikë si ti në këtë jetë. Të dua me gjithë shpirt (dhe shumë më tepër) për një mijë vjet të tjera të gjithë kësaj çmendurie”. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by の 尺 ノ ム 刀 ム (@orianasabatini)


Shtuar 11.07.2021 16:55