3 ndeshje e sotme në Kategorinë Superiore, Tirana dhe Partizani të detyruar të fitojnë

Sot do të luhet 3 sfida në Kategorinë Superiore.

Tirana zbret në fushën e Egnatia Arena këtë të shtunë për tu rikthyer te fitorja që i mungon prej dy ndeshjesh në kampionat, për të ruajtur një kryesim që kërcënohet më shumë se kurrë nga Kukësi.

Partizani i etur për pikë, pret në shtëpi Skënderbeun që gjithashtu lufton për mbijetesë.

Ndërkohë, sfida tjetër është ajo mes Kastriotit dhe Kukësit.

Verlindorët synojnë kreun teksa janë vetëm 1 pikë larg kreut që mbahet nga Tirana. /albeu.com/


Shtuar 4.12.2021 11:17