Southampton poston foton e Brojës: Të jesh në zjarr nuk është shaka

Armando Broja ka fituar zemrat e tifozëve të Southamptonit, teksa me paraqitjet dhe golat e tij po kalon momentin më të mirë të karrierës së vet.

Golat e njëpasnjëshëm me ekipin e Premier League po bëjnë që tifozët t’i kërkojnë drejtuesve qëndrimin në ekip të sulmuesit shqiptar.

Skuadra e Southamptonit me anë të një postimi në profilin e saj në rrjetin social “Instagram” ka postuar foton e Armando Brojës me mbishkrimin: “Të jesh në zjarr nuk është shaka”.

Image


Shtuar 13.01.2022 16:11