12 herë në ditë? Wanda Nara reagon ndaj thashethemeve për jetën e saj intime me Icardin (FOTO LAJM)

Rreth një muaj më parë qarkulluan thashethemet se çifti i njohur, Mauro Icardi dhe Wanda Nara kryenin marrëdhënie seksuale 12 herë në ditë.

Deklarata u bë nga ish-mbrojtësi italian, Daniele Adani teksa po diskutonte me Kristian Vieri-n mbi jetën seksuale të futbollistëve.

Pjesë e diskutimit u përfshiu edhe çiftin, dhe u pretendua se Mauro Icardi e Wanda Nara bënin seks 12 herë në ditë.

Dhe agjentja e yllit të PSG-së, ka reaguar për herë të parë rreth këtyre thashethemeve gjatë një bashkëbisedimi virtual me ndjekësit.

“A është e vërtetë që bën seks 12 herë në ditë me Mauron”- e pyeti një prej fansave.

Dhe biondja seksi iu përgjigj: “E pavërtetë”, duke mos dhënë më tepër detaje rreth jetës së tyre seksuale.

Kujtojmë që Wanda Nara “kërcënoi” Mauro Icardin se nuk do bënin seks nëse skuadra e tij humbiste.

Shtuar 1.05.2021 10:14