Zgjedhjet për krerët e PD në Mallakastër, radhë votuesish (VIDEO)

Ditën e sotme po zhvillohet procesi i votimit për zgjedhjen e kryetarit të degës së PD në Mallakastër.

Procesi i votimit është hapur në orën 09:00 dhe do të mbyllet në orën 17:00.

Kandidadët për kryetarë degë ashtu siç është bërë publike që në orët e para të paradites janë Astrit Xhafaj dhe Remi Shenaj.

Nga pamjet e siguruara në ambientet e votimet shihen radhë të gjatë votuësish. /albeu.com