Vrasje me armë zjarri në Shkodër, mësohet emri i viktimës

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur pak momente më parë në Shkodër, në fshatin Grudë e Re.

Mësohet se viktima është Preke Tonaj i cili është ekzekutuar me armë zjarri.

Pilicia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Deri më tani nuk ka asnjë detaj, përpos emrit të viktimës. /albeu.com


Shtuar 13.02.2022 19:28