U operua me sukses, Bora rikthehet në “Për’puthen” dhe surprizohet nga konkurrentët (VIDEO)

Prezantuesja e programit televiziv “Për’puthen” , Bora Zemani, është rikthyer sot në ambientet e studios, pas një problemi shëndetësor.

Ajo u operua nga apendesiti dhe e prezantoi emisionin ulur ditën e sotme.

“U desh të kaloja një ndërhyrje kirurgjikale, jemi prapë bashkë në “Për’puthen” për të përjetuar emocione të bukura”, tha ajo.

Më pas Albi dhe Bruno i çojnë tortë për ditëlindjen e djalit të saj Arborit dhe Bora u përlot.

Ajo tha se nuk ishte gati për të përballuar këto emocione./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)


Shtuar 13.12.2021 18:16