Tragjike në Pukë/ 71 vjeçari i jep fund jetës duke pirë fotoksinë

Një i moshuar i ka dhënë fund jetës pasditen e sotme duke pirë fotoksinë. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur në fshatin Gojan i Vogël të Pukës, ndërsa nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor.


Shtuar 15.04.2024 19:15