“Të gjithë sytë nga Rita Ora”, me fustan lëkure dhe gjoksin të ekspozuar këngëtarja nuk i lë vend imagjinatës (FOTO LAJM)

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, i ka surprizuar fansat e saj me fotot e fundit të publikuara në rrjetet sociale prej saj.

Ajo ishte e ftuar në ditëlindjen e motrës së saj në Los Angelos dhe mund të themi me bindje se mori gjithë vëmendjen në listën e të ftuarve.

Këngëtarja u shfaq mjaft tërheqëse e veshur me një fustan lëkure teksa kishte ekspozuar gjoksin, gjë që tërhoqëi si magnet gjithë interesin e shikuesve.

Në festë ishin shumë miq dhe të afërm të saj, të cilët dukeshin mjaft të lumtur nën shoqërinë e këngëtares./albeu.com/


Shtuar 21.10.2021 18:08