Sara Hoxha dhe Ledri Vula nisin pushimet, ja ku është ndalesa e radhës e çiftit simpatik (VIDEO)

Ledri Vula dhe bashkëshortja e tij Sara Hoxha po shijojnë pushimet në Palasë, në një prej resorteve më luksoze në jug të vendit.

Nga videot e shpërndara në rrjete sociale shihet se Ledri dhe Sara janë në një skaf në shoqërinë e miqve të tyre.

Ata po qëndrojnë në resortin Green Coast, resort i ndërtuar nga biznesmeni i njohur Samir Mane./albeu.com


Shtuar 28.08.2021 16:25